FORGOT YOUR DETAILS?

Demet Akalın’ ın Olay Yaratan Evi

by / Salı, 01 Ekim 2013 / Published in Haberler

Acarkent villalarından bir tripleksi, geçen yıl satın alan Demet Akalın, bir yıldır sürdürdüğü iç ve dış dekorasyonun ardından evine taşındı. Sanatçı hayalindeki evi oluşturabilmek için, her şeyiyle tek tek ilgilendiği villasının dekorasyonunda hiçbir şeyi esirgememiş.

Yatak odasında parmak izi koruması bile bulunan villanın Demet Akalın’ ın bizzat kendisi tarafından yapılmış olan dekorasyonu, birçok uzman tarafından eleştirilere maruz kaldı.

Demet Akalın’ın Dekorasyon Kabiliyeti

Demet Hanım’ın hayalindeki evi oluşturmak için büyük çaba ve para sarf ettiği yeni evini rüküş bulan, dekorasyonun en kötü örneklerinden biri olduğunu savunan kitle azımsanır gibi değil. Bununla birlikte kişinin evinin dekorasyonu kimi ilgilendirir? Bu durumda pek belli değil.

Bununla birlikte kamuoyuna mal olmuş bir kişilik olan Demet Akalın’ ın evinin dekorasyonu da doğal olarak magazin konusu oluyor ve elbette eleştiriye açık oluyor. Dekorasyon yaptırmak isteyenlerin elbette kendi zevklerinden hareket etmesi gerekmekle birlikte, belirli bir tarzıda benimsemesi gerektiğini belirten uzmanlar, karmaşanın hakim olduğu dekorasyonlar, evlerin asıl amacı olan dinlendirmekten uzaklaşarak pek de huzurlu bir atmosfer sağlamayacağının altını çiziyorlar.

TOP